קניה בALIEXPRESS

קניה בALIEXPRESS

בעזרת חמשת הטיפים הללו תוכלו לקבל פחות ופחות ולהפוך את חוויית הקנייה שלכם ב- AliExpress למהנה ומהנה עוד יותר. פוסט זה יעזור לך אם אתה חושב לקנות כמה מהדברים הטובים ביותר ב- Ali Express. במדריך זה אנו נותנים סקירה מלאה של Aliexpress ועונים על החששות הנפוצים ביותר שלכם בכל הקשור לקנייה ב- Aliexpress. אם אתה קונה מטיפה – במשלוח, מאמר זה מראה לך את הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לקנות ב- Aliexpress. מבצעים ודילים מיוחדים תוכלו למצוא כאן.

זה אמור להספיק

כדי לפתות אותך לקנות באליאקספרס, אך לפני שנכנס לפרטים כיצד לקנות מוצרים באלי אקספרס, תן לי להודיע לך שאתה צריך לקנות בקניון מקוון. הטיפים שלהלן יבטיחו לך חווית קנייה מאושרת כאשר אתה קונה לראשונה ב- Aliexpress. הנה המאמר הבא על קניות באליספרס שיהפכו אותו לנוח ובטוח יותר.

אם אתם מחפשים מוצרים באיכות גבוהה שתוכלו לקנות ב- Aliexpress

אני ממליץ לכם להשתמש במנוע החיפוש של AliExpress כדי לזהות מוצרים שכדאי לנצל אותם. כדאי גם לשים לב למוצרים מזויפים או bootleg ולוודא שאתה קונה באתר עלי אקספרס האמיתי, כי אלה הדברים “האמיתיים”. אם תקדיש זמן לחיפוש מוכרים אמינים ב- eBay וב- Amazon, ייתכן שתוכל להימנע מהונאות. ישנן דרכים רבות למצוא מוצרים בעלויות גבוהות – באיכות גבוהה ובעלות נמוכה – שניתן לקנות באתרים כמו Aliexpress ו- Alibaba מבלי למכור אותם מחדש באמזון או eBay דרך חברות דרופשיפינג.

אם עדיין יש לך שתי דעות לגבי Aliexpress וחושבים לבחור מוצר דומה

AliExpress הוא מקום מצוין להשוות את מחירי המוכרים. אם אתה עדיין בשתי דרכים – חשוב על החנות המקוונת שלך וחשוב על בחירה ובחירה של מוצרים דומים, AliExpress יכולה להיות מקור טוב למידע על איכות המוצר ומקום טוב יותר להשוואה שלך – השוואת מחירי המוכר! אם אתה עדיין נמצא בשתי מדינות, בוחר איזה מוצר לקנות וחושב לבחור ממוצרים דומים, עלי אקספרס יכול להיות גם מקום מצוין להשוות בין מחיר המוכר.

Aliexpress מציעה לך אפשרות לרכוש סחורות במחיר נמוך בהרבה, ועל ידי ביצוע ההמלצות לעיל תוכל לבצע רכישות חכמות ובטוחות יותר.

עם זאת

חשוב להבין שכשאתה רוכש באליאקספרס, אתה לא קונה סחורה מעלי אקספרס עצמה, אלא מהפלטפורמה עצמה. כאשר אתה מבצע את הרכישות שלך ישירות דרך עלי אקספרס, אתה מוגן על ידי אותם אמצעי אבטחה כמו כל פלטפורמת רכישה אחרת, כגון כרטיס אשראי.

כאשר אתה רוכש מ AliExpress

לעולם אל תשלח כסף ישירות לחשבון הבנק של המוכר. אתה משלם לספק מחוץ ל- Ali Express כדי להימנע מאיבוד הגנת הלקוחות של Ali Express אם תהיה בעיה. אנשים אשר מהססים להשתמש ב- PayPal בגלל סכנת ההונאה בעת רכישת סחורה עשויים למצוא להם קל יותר לקנות ב- AliExpress. התשלומים מתבצעים באמצעות Aliexpress, אך כאשר אתה קונה מעלי אקספרס, הכסף לעולם אינו מועבר ישירות מחשבון הבנק של המוכר.

אם אתה קונה מוצרים לשימוש אישי או רוצה להקים עסק קטן, AliExpress היא אפשרות חסכונית במיוחד. אל תשכח את זמני האספקה הארוכים, אך אם יש לך זמן, עלי אקספרס יחסוך לך כסף רב.

חשוב לציין שכמעט כל הסחורה שאתה קונה מאליאקספרס נשלחת מסין

מה שאומר שזה ייקח שבועות, אם לא חודשים, לקבל את הסחורה שלך. לפעמים המוצרים שתוכלו לקבל מעלי אקספרס הם הרבה יותר יקרים מהזמנות בכמות עליבאבא, אך כדאי לקנות מעלי אקספרס ולהמתין לחבילה שלכם. מכיוון שהמוצר שאתה קונה מאליאקספרס כבר מיוצר, זמן האספקה קצר בהרבה מזמן ההזמנה להזמנות עליבאבא. מכיוון שרכישת Aliexpress שלך קטנה בהרבה מהזמנה מסיטונאי עליבאבא, המשלוח והלוגיסטיקה קלים וזולים יותר, אם כי זה ייקח קצת זמן.

עם זאת, הקפד להשתמש במשלוח ePacket מכיוון שהיא אינה אפשרות ברירת המחדל עבור ספקי AliExpress מסוימים ועלולה לגרום לעיכובים.

דרופשיפינג על AliExpress מחייב אותך להקים תחילה את החנות שלך ויש לך מקום בו תוכל למכור את הסחורה שלך (אמזון, eBay וכו ‘)

Alibaba AliExpress

הוא שוק מקוון שבסיסו בסין, אשר מורכב ממוכרי צד ג ‘, בניגוד לאיביי ואמזון, שהם מוכרים עצמאיים שקונים בכמויות גדולות. בניגוד ל- Alibaba.com, סביר להניח שהמוכרים ב- Ali Express אינם סוכני צד שלישי המשמשים כמתווכים בין קניית מוצרים ממפעלים בכמויות גדולות במפעל לבין מכירתם בכמויות קטנות ב- AliExpress. הקונים עדיין מקבלים מחירים תחרותיים עבור סחורות, אך ישנם גם אנשים רבים המנצלים את המחירים הנמוכים יותר מהספקים להקמת עסקים דרופשיפינג. הניסיון שיש לי ברכישה בשוק זה יכול להשתנות מאוד ממוכר למוכר, כך שהדרישות המדויקות שלך משתנות.