טלגרם

טלגרם הוא אולי שירות החדשות הפופולרי בעולם, אך עדיין ישנם רבים שאינם יודעים מהו. טלגרם הוא אחד משירותי העברת המסרים הטובים והפונקציונליים ביותר, והחברה שעומדת מאחורי השירות תמיד מוסיפה חדשים. תכונה חשובה אחת שאין באפליקציית האינטרנט של טלגרם היא היכולת לבצע שיחות. הסבר לפי שלבים אפשר למצוא באתר https://lookiapp.com.

פירוש הדבר שעליך להקפיד במיוחד על פרטיותך אם ברצונך לעשות זאת

אך זו עדיין אפשרות נחמדה שאין למסנג’ר של פייסבוק, וואטסאפ ו- WeChat. בסופו של דבר, שימוש בטלגרם לא בהכרח אומר שההודעות שלך פרטיות יותר מאשר WhatsApp או אפליקציות העברת הודעות אחרות. לעולם לא תהיה לך יומני הצ’אט שלך וגישה לכל הודעות החברים שלך, כמו גם לכל אנשי הקשר שלך, שמות אנשי הקשר, מספרי הטלפון, כתובות הדוא”ל ומידע אישי אחר.

אם פרטיות ואבטחה הם המפתח עבור המשתמשים של ימינו

, טלגרם יכולה להיות אלטרנטיבה אמינה לוואטסאפ ולהתבסס היטב בשוק. טלגרם פשוט מציעה יותר פרטיות מאשר פייסבוק מסנג’ר, וואטסאפ, WeChat ואפליקציות העברת הודעות אחרות, ואתה יכול להחליט בעצמך. אין הרבה מידע על מדיניות הפרטיות של טלגרם. או תכונות אבטחה, אך בהחלט כדאי להסתכל.

טלגרם מקוון יהיה שימושי גם למשתמשים שרוצים שהיישומים הדרושים יהיו מרוכזים בדפדפן

קודם כל, עליכם לדעת כי רישום חשבון Telegram חדש עבור גרסת האינטרנט אינו אפשרי. השיטה העיקרית לגישה ל- Telegram Web היא שימוש בדפדפן פופולרי לגלישה באינטרנט במחשב האישי שלך. Telegram Web משמש לטלפונים ניידים וטאבלטים, כך שתמיד בדפדפן משותף לגלישה באינטרנט. הדרך הטובה ביותר לחוות את כל התכונות שיש לטלגרם להציע היא להשתמש במתקין האפליקציות של שולחן העבודה של טלגרם, אשר זמין בחינם באתר הרשמי של טלגרם. באתר הרשמי של טלגרם תוכלו להוריד את מתקין שולחן העבודה של טלגרם, שעובד על מגוון מערכות הפעלה כמו אובונטו, מנטה לינוקס ועוד. קל להתחיל עם טלגרם עם חבילה זו: פרקו את ארכיון הזפת, הכנסו לתיקיית “הטלגרף” שיצרתם לאפליקציה והפעילו אותה.

זה יעביר אתכם לחלק הטלגרף של האפליקציה

שם תוכלו לשוחח עם החברים והמכרים שלכם בזמן אמת באמצעות אפליקציית הטלגרם מסנג’ר. לאחר ההרשמה, תוכל גם להתחבר לאפליקציות האינטרנט והשולחן העבודה של טלגרם, שם תוכל לשלוח ולקבל הודעות מהדפדפן, מהמחשב הנייד, מהמחשב הנייד או מהטאבלט. אתה יכול להיכנס לאפליקציה באמצעות חשבון הנייד שלך, אך לא ניתן ליצור את חשבון הטלגרם שלך באמצעות אפליקציית שולחן העבודה. כאשר אתה נרשם לטלגרם, עליך לספק את מספר הטלפון שלך לאפליקציה שלך כדי לשלוח SMS. כמו ב- WhatsApp, אתה זקוק למספר סלולרי תקף ועובד כדי להיכנס לחשבון Telegram.

נבדוק כיצד להשיג אישורי API של Telegram שניתן להשיג ישירות מהאפליקציה הסלולרית

אך הייתי מציע ללכת לאינטרנט בכתובת telegram.org ולהתחיל צ’אט עם שם המשתמש BotFather. הפונקציה sendMessage () קוראת ל- Telegram API, מנתחת את ההודעה בפורמט מוצפן של URL ואז שולחת אותה ל- Telegram. לאחר הבדיקה, כעת תיכנס לחשבון האינטרנט שלך בטלגרם וההודעות שלך יסונכרנו עם המכשיר הרשום שלך. Telegram בודק את הקוד שלך ולאחר האימות אתה מחובר כעת לחשבון האינטרנט Telegram.

כדי להוסיף את הבוט לאפליקציית הטלגרם שלך, לחץ על הקישור בהודעה “BotFather” והקלד אותו והמתן לקוד הגישה שיופיע בסמארטפון שלך.

אם ברצונך להשתמש בשירות שוב, היכנס חזרה לחשבון שרצית להשתמש בו והשארת בהצלחה את טלגרם באינטרנט.

כדי ליצור חשבון טלגרם, אתה צריך מספר טלפון עובד ולהוריד את האפליקציה הניידת למכשיר ה- iPhone או האנדרואיד שלך. לגרסת האינטרנט של טלגרם פונקציונליות זהה לזו של הטלפון הנייד שלך, אך באפשרותך לשלוח ולקבל הודעות באופן מיידי ומהיר יותר מאשר בגרסת הסלולר. אתה יכול לגשת לכל דבר, החל מסודות וכלה בצ’אט באינטרנט בכמה לחיצות בלבד מבלי להוריד או להוריד אפליקציות סלולריות לאייפון ולאנדרואיד. לגרסת האינטרנט יש גם דפדפן בתוך האפליקציה, מה שאומר שאינך צריך לפתוח קישור בדפדפן כדי לעזוב את טלגרם.

אתר הטלגרם נחסם על ידי חומת אש של Windows או אנטי-וירוס, כך שאולי לא ניתן יהיה לגשת לאתר הטלגרם, לכן אל תפתח אותו.

מסיבה זו ייתכן שתרצה ללמוד כיצד להיכנס ל- טלגרם ווב במחשב

macOS או Linux. במדריך של היום אסביר כיצד להיכנס ל- Telegram Web במחשב, בטלפון הנייד או בטאבלט בכמה צעדים פשוטים. הערה: כדי ליצור חשבון Telegram אתה זקוק למספר נייד עובד, אך כל הגרסאות של Telegram כלולות. יש אפליקציית טלגרם רשמית עבור iOS ואנדרואיד, יש גם שתי אפליקציות אינטרנט רשמיות של טלגרם ולקוחות לא רשמיים רבים משתמשים בפרוטוקול Telegram כך שתוכלו להשתמש בשירות בדפדפן אינטרנט באמצעות Telegram Web. יישום הטלגרם זמין גם בטלפונים ניידים ללא חיבור לאינטרנט והוא זמין עבור Windows, macOS, Linux, Windows Phone, Mac OS X ו- Windows Server.